طراحی و تولید انواع نرم افزارهای تخصصی تحت اندروید و IOS

 

 

با بهره گیری از مجرب ترین برنامه نویسان اندروید، آماده طراحی، پیاده سازی، ساخت برنامه اندروید و IOS با ظاهر گرافیکی پویا و امنیت بالا متناسب با بودجه شما هستیم .

شما می توانید ایده هایی که برای کسب درآمد از طریق ساخت برنامه های اندرویدی و IOS در سر دارید را با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی آن، بر اساس امکان سنجی اجرای پروژه در بستر سیستم عامل موردنظر ، اپلیکیشن با بهره گیری از مدرن ترین روش های برنامه نویسی و کمترین هزینه و سریع ترین زمان طراحی شود .

 

 

 چرا اندروید ؟ سیستم عامل Android از پشتیبانی یکی از بزرگترین شرکت های صنعت نرم افزار به نام گوگل بهره می گیرد. بزرگترین فروشگاه نرم افزار اندروید یا همان Google Play بیش از یک میلیارد کاربر در جهان دارد و اگر در مورد نحوه کار و سیطره جویی این کمپانی عظیم پیشینه ذهنی داشته باشید مطمئنا می دانید که Google علاوه بر موبایل و تبلت اقدام به گسترش اندروید بر روی خودرو، ساعت، عینک، تلویزیون و سایر ابزارهای الکترونیکی پرکاربرد نموده است و این خود آینده برنامه های اندرویدی را روشن تر نمایش می دهد و آینده ساخت نرم افزار اندروید را تضمین می نماید.

                                 چرا IOS ؟  هماهنگی بی نظیر بین iOS و مک: اگر تاکنون از یک رایانه مک استفاده نکرده اید، مطمئنا با تجربه آن از هماهنگی بی نظیرش با آیفون شگفت زده می‌شوید. به عنوان مثال، با استفاده از قابلیت Continuity در OS X قادرید از مک بوک برای تماس‌های تلفنی و ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید. برای این کار کافیست که آیفونتان را دم دست داشته باشید.