توانمندیهای شرکت
جمعه ۲۴ دى ۱۳۹۵
577 بازدید

شرکت مهندسی نرم افزارسازان نواندیش به شماره ثبت 26131 سهامی خاص در سال 1384 بر اساس تجربه ای 10 ساله تاسیس گردید.

 

 

این شرکت در راستای ارتقای کارآمدی فناوری اطلاعات موسسات و سازمان ها به تولید پروژه های مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات می پردازد.

 

 

شرکت مهندسی نرم افزارسازان نواندیش در بدو تاسیس با تیمی مجرب و با تجربه اقدام به تولید اتوماسیون جامع خزانه داری دولتی نمود که انصافا پروژه بسیار جامع و کارآمدی شد بطوری که اکثر خزانه داریهای استانها درخواست استفاده از آنرا داشتند ، این اتوماسیون برپایه جاوا ، تحت وب طراحی شد و در استانهای اصفهان و یزد پایلوت و راه اندازی شد ولی متاسفانه بدلیل عدم همکاری دولت در خصوص استفاده از یک سامانه جامع مالی ، پروژه ای که با دید کشوری و استفاده بهینه در وزارت امور اقتصادی و دارایی طراحی و تولید شده بود متوقف و در صندوقچه تلاشهای شرکت قرارگرفت ، لازم به ذکر است این اتوماسیون در شورایعالی انفورماتیک ثبت و تاییدیه فنی دارد در ادامه پروژه هایی جامع و تخصصی از جمله مناقصات ، مزایدات دولتی ، مدیریت هوشمند پارکینگ و ... تولید و در سازمانها و دستگاههای عمومی و خصوصی مختلفی نصب و راه اندازی شد .

 

 

تولید نرم افزار های تخصصی ، اجرای پروژه های نرم افزاری به سفارش مشتری ، از اهداف تاسیس این شرکت بشمار می رود و تاکنون نیز توانسته ایم در این راه گام های موثری برداریم.

 

 

هم اکنون این شرکت، با در اختیار داشتن چندین محصول نرم افزاری، آمادگی انجام پروژه های نرم افزاری سفارشی برای هرنوع نیاز (تحت سیستم عامل ویندوز ، تحت وب ، تحت اندروید و یا IOS ) میباشد .

 

 

محصولات ما دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد و مشتریان این محصولات ،از خدمات پشتیبانی 24 ساعته در تمام هفت روز هفته بهره مند می باشند.

 

 

نویسنده: شرکت مهندسی نرم افزارسازان نواندیش