014 - Zero Client L300


014 - Zero Client L300

قیمت برای شما : --------- تومان برای سفارش محصول اینجا کلیک کنید.

مشخصات کلی
NComputing
امروزه با توجه به محدوديتهاي استفاده از انرژي ، هزينه هاي بالاي تجهيزات سخت افزاري ، نگهداري و همچنين ارتقاء آنها نياز به يك راه حل مناسب جهت كاهش هزينه هاي فوق ضروري به نظر مي رسد.
به همين منظور متخصصان IT راه حلهايي مانند تكنولوژي (Virtual Desktop Infrastructure) VDI و يا بعبارت ديگر Cloud Computing را ارائه مي دهند.شركت Ncomputing يكي از قوي ترين و با سابقه ترين شركتهاي جهان در اين زمينه به شمار ميرود كه با ارائه محصولات Zero Client گامي موثر در زمينه كاهش هزينه هاي مرتبط برداشته است.


شرکت NComputing با بیش از 50 هزار مشتری و حدود 20 میلیون نفر کاربر در روز ، سریع ترین میزان رشد را در میان شرکت های فعال در زمینه ی مجازی سازی کامپیوتر های رومیزی داشته است. خدمات NComputin مشتریان بزرگ و کوچک بسیاری را در بازار ها و زمینه های کاری گوناگون ، با کاربری های متنوع در حوزه های آموزشی ، دولتی ، و بخش های مختلف صنعت تحت پوشش خود قرار می دهد و به آن ها این امکان را می دهد تا تجربه ی کاربری خود را به دیگران نیز انتقال دهند. تکنولوژی مبتکرانه NComputing که مفتخر به دریافت جوایز بین المللی متعددی نیز گردیده است ، امروزه تجربه ی یک عملکرد کاملا مناسب و کارا ، اقتصادی و ارزشمند به لحاظ زمانی را در اختیار کاربر قرار می دهد.
و امروز شركت مهندسی نرم افزارسازان نواندیش موفق به اخذ نمايندگي رسمي فروش محصولات NComputing از شركت توسعه ارتباطات آراد سامانه (نماينده انحصاري فروش، خدمات و گارانتي محصولات NComputing در ايران) شده و مفتخر به ارائه خدمات در سطح استان اصفهان و استانهاي همجوار مي باشد.

- صرفه جویی در قیمت خرید تا هفتاد درصد
- صرفه جویی در مصرف برق (حداکثر برق مصرفی فقط پنج وات)
- صرفه جویی در فضای اشغالی (قابلیت اتصال به پشت LCD )
- صرفه جویی در تامین UPS و باتری UPS
- عدم صرف وقت و هزینه برای نگه داری و پشتیبانی رایانه ها ( در صورت خرابی دارای پنج سال گارانتی تعویض)
- حفاظت و تامین امنیت شبکه به دلیل عدم وجود پورت های ورودی و خروجی
- مدیریت و نظارت متمرکز بر عملکرد کاربران و کنترل از راه دور
- حذف آلودگی صدا و حرارت (عدم وجود CPU و FAN )
- عدم نیاز به ارتقاء (Upgrade) ایستگاه های کاری با ارتقاء فقط رایانه یا سرور میزبان
- قابلیت استفاده چند کاربر به طورهمزمان از اکثر نرم افزارهایی که دارای قفل سخت افزاری یا نرم افزاری هستند
- عدم نیاز به نصب سیستم عامل و دیگر نرم افزارها روی ایستگاه های کاری
-  امکان بازدید آشکار و پنهان Desktop و عملکرد جاری هرکار بر توسط متصدیِ Host pc یا Server

سری L شامل سه رده L130 ، L230 و L300 است.L130 بدون هیچ پورت USB بسیار مناسب جهت کاربری اداری با امنیت بالای دسترسی به اطلاعات است. L230 شامل یک پورت USB1 و ورودی صدا (میکروفون) نسبت به L130 است.

L300 دستگاهی است که به نوعی تحول شگرفی در دنیای کلاینت های محیط کار مجازی ایجاد نموده است. طراحی صیقلی و زیبای آن و نصب آسان این مدل بر پشت مانیتور آن را به یکی از محصولات پر طرفدار تبدیل نموده است. این محصول از یک چیپ تحت سیستم به نام Numo بهره می برد که به کیفیت ویدئویی کمک شایانی می کند .

این دستگاهها با قابلیت اتصال بیش از 100 کاربر به یک سرور ، آمیزه ای از یک راه حل ساده و در عین حال قدرتمند را با هزینه ای در حدود یک سوم راه حل های مشابه برای مجازی سازی به ما عرضه می کند.

 

ویژگی های کلیدی:

-      عملکرد متناسب با محیط دلخواه شما: خواه تمایل به پخش یک فیلم با کیفیت داشته باشید ، و یا بخواهید دستگاهی را از طریق پورت USB2.0 به کلاینت خود وصل نمایید ، L300 توان و انعطاف پذیری لازم برای تطابق با انواع محیط های مد نظر شما را به گونه ای که نیاز دارید فراهم می آورد.

-      متناسب با بودجه ی امروز و فردا شما : سری L در واقع عملکرد و ارزشمندی را در دنیای Thin Client ها و Zero Client ها تعریفی نو بخشیده است. این دستگاه راه حلی جامع و مفید است که می توان با کمتر از نصف هزینه ی تهیه ی یک PC آن را در اختیار داشته و از نظر صرفه جویی در مدیریت و نگه داری تا 75 درصد و از نظر صرفه جویی در انرژی تا 90 درصد از هزینه ها کاست.

-      گسترش آسان: خواه نیازمند 4 میز کار برای یک شعبه از دفاتر خود باشید یا 4000 دستگاه برای یک دانشکده ی بزرگ ، سری L امکان بسط و گسترش سریع و آسان را با استفاده از ابزار های مدیریت vSpace فراهم می آورد.

-      مدیریت آسان: سری L یک کلاینت با مدیریت بسیار ساده است ، پس از نصب نیازمند هیچ برنامه ، نرم افزار یا درایوری برای مدیریت بر روی هر کلاینت نیست. vSpace سرور به طور متمرکز تغییرات Firmware دستگاه ها را بدون نیاز به دخالت کاربران به انجام می رساند.فزار یا درایوری برای مدیریت بر روی هر کلاینت نیست. vSpace سرور به طور متمرکز تغییرات Firmware دستگاه ها را بدون نیاز به دخالت کاربران به انجام می رساند.