011 - Zero Client X550

011 - Zero Client X550

قیمت برای شما : ---------- تومان برای سفارش محصول اینجا کلیک کنید.

مشخصات کلی
NComputing
امروزه با توجه به محدوديتهاي استفاده از انرژي ، هزينه هاي بالاي تجهيزات سخت افزاري ، نگهداري و همچنين ارتقاء آنها نياز به يك راه حل مناسب جهت كاهش هزينه هاي فوق ضروري به نظر مي رسد.
به همين منظور متخصصان IT راه حلهايي مانند تكنولوژي (Virtual Desktop Infrastructure) VDI و يا بعبارت ديگر Cloud Computing را ارائه مي دهند.شركت Ncomputing يكي از قوي ترين و با سابقه ترين شركتهاي جهان در اين زمينه به شمار ميرود كه با ارائه محصولات Zero Client گامي موثر در زمينه كاهش هزينه هاي مرتبط برداشته است.

شرکت NComputing با بیش از 50 هزار مشتری و حدود 20 میلیون نفر کاربر در روز ، سریع ترین میزان رشد را در میان شرکت های فعال در زمینه ی مجازی سازی کامپیوتر های رومیزی داشته است. خدمات NComputin مشتریان بزرگ و کوچک بسیاری را در بازار ها و زمینه های کاری گوناگون ، با کاربری های متنوع در حوزه های آموزشی ، دولتی ، و بخش های مختلف صنعت تحت پوشش خود قرار می دهد و به آن ها این امکان را می دهد تا تجربه ی کاربری خود را به دیگران نیز انتقال دهند. تکنولوژی مبتکرانه NComputing که مفتخر به دریافت جوایز بین المللی متعددی نیز گردیده است ، امروزه تجربه ی یک عملکرد کاملا مناسب و کارا ، اقتصادی و ارزشمند به لحاظ زمانی را در اختیار کاربر قرار می دهد.
و امروز شركت مهندسی نرم افزارسازان نواندیش موفق به اخذ نمايندگي رسمي فروش محصولات NComputing از شركت توسعه ارتباطات آراد سامانه (نماينده انحصاري فروش، خدمات و گارانتي محصولات NComputing در ايران) شده و مفتخر به ارائه خدمات در سطح استان اصفهان و استانهاي همجوار مي باشد.

- صرفه جویی در قیمت خرید تا هفتاد درصد
- صرفه جویی در مصرف برق (حداکثر برق مصرفی فقط پنج وات)
- صرفه جویی در فضای اشغالی (قابلیت اتصال به پشت LCD )
- صرفه جویی در تامین UPS و باتری UPS
- عدم صرف وقت و هزینه برای نگه داری و پشتیبانی رایانه ها ( در صورت خرابی دارای پنج سال گارانتی تعویض)
- حفاظت و تامین امنیت شبکه به دلیل عدم وجود پورت های ورودی و خروجی
- مدیریت و نظارت متمرکز بر عملکرد کاربران و کنترل از راه دور
- حذف آلودگی صدا و حرارت (عدم وجود CPU و FAN )
- عدم نیاز به ارتقاء (Upgrade) ایستگاه های کاری با ارتقاء فقط رایانه یا سرور میزبان
- قابلیت استفاده چند کاربر به طورهمزمان از اکثر نرم افزارهایی که دارای قفل سخت افزاری یا نرم افزاری هستند
- عدم نیاز به نصب سیستم عامل و دیگر نرم افزارها روی ایستگاه های کاری
-  امکان بازدید آشکار و پنهان Desktop و عملکرد جاری هرکار بر توسط متصدیِ Host pc یا Server

NComputing سري X
سری X با اتصال مستقیم خود ، امکان استفاده ی همزمان تا 11 کاربر را از امکانات یک PC با هزینه ای به مراتب کمتر از تهیه ی یک PC فراهم می آورد. هر کاربر این امکان را خواهد داشت تا از محیط کاربری مختص به خود لذت برده و از برنامه ها ، تنظیمات ، فایل ها و سایر موارد انتخابی خود استفاده نموده و تجربه ای مشابه با استفاده از یک PC مستقل را داشته باشد.

 

ویژگی های کلیدی:
- نصب آسان : در هر بسته از این محصول یک نرم افزار مجازی سازی محیط کاربری vSpace ، یک کارت PCI و نیز تعدادی کلاینت قرار می گیرد و روند نصب بسیار آسان و ساده است.
- قدرتمند و انعطاف پذیر: برنامه های کاربردی مورد نظر شما در هر کلاینت به طور همزمان و مستقل قابل اجرا هستند. کلاینت ها ابعاد بسیار کوچکی داشته ، کاملا بی صدا بوده و قابل نصب در پشت مانیتور ما می باشند که مجموعه ی این عوامل به کاربر تجربه ای بی نظیر لذت بردن از امکانات چند رسانه ای در ویندوز یا لینوکس را می دهد.
- اقتصادی و کارا : امکان به اشتراک گذاشتن یک PC بین 11 کاربر هزینه ی تهیه ی سخت افزار و نرم افزار را برای شما تا 75 درصد کاهش می دهد.
- پاک و سازگار با محیط زیست : این دستگاه تنها 1 وات انرژی به ازای هر کاربر مصرف می کند و بسیار سبک می باشد که همین امر میزان زباله های الکترونیکی شما را کاهش می دهد.